Авторизация У нас бесплатно модули и шаблоны DLE скачать Веб-шаблоны премиум класса бесплатно
GOLLAR.UZ
P
  • 13:36 – Osiyo chempionlar ligasida jamoalar soni oshadi 
  • 00:28 – Eldor Shomurodovdan navbatdagi shedevr! SSKA darvozasiga Messi uslubidagi gol urdi. 
  • 01:14 – Lionel Messi – yilning eng yaxshi futbolchisi 

UEFA CHempionlar ligasi 2019/2020. Guruh bosqichiga qura tashlandi

"A" GURUHI

1. PSJ (Franciya)

2. "Real" (Ispaniya)

3. "Bryugge" (Belgiya)

4. "Galatasaray" (Turkiya)



"B" GURUHI

1. "Bavariya" (Germaniya)

2. "Tottenxem" (Angliya)

3. "Olimpiakos" (Greciya) 

4. "Crvena Zvezda" (Serbiya)



"S" GURUHI 

1. "Manchester Siti" (Angliya)

2. "SHaxtyor" (Ukraina)

3. "Dinamo Zagreb" (Xorvatiya)

4. "Atalanta" (Italiya)



"D" GURUHI 

1. "Yuventus" (Italiya)

2. "Atletiko" (Ispaniya)

3. "Bayer Leverkuzen" (Germaniya)

4. "Lokomotiv" (Rossiya)



"E" GURUHI 

1. "Liverpul" (Angliya)

2. "Napoli" (Italiya)

3. "Zalcburg" (Avstriya)

4. "Genk" (Belgiya)



"F" GURUHI 

1. "Barselona" (Ispaniya)

2. "Borussiya D" (Germaniya)

3. "Inter" (Italiya)

4. "Slaviya Praga" (CHexiya)



"G" GURUHI 

1. "Zenit" (Rossiya)

2. "Benfika" (Portugaliya)

3. "Lion" (Franciya)

4. "Leypcig" (Germaniya) 



"H" GURUHI 

1. "CHelsi" (Angliya)

2. "Ayaks" (Gollandiya)

3. "Valensiya" (Ispaniya)

4. "Lill" (Franciya)


TO'LIQ TAQVIM (Rossiya vaqti)
BIRINCHI TUR

Seshanba, 17 sentyabr

"E" guruhi: Napoli - Liverpul, Zalcburg - Genk

"F" guruhi: Inter - Slaviya Praga (21:55), Borussiya D - Barselona

"G" guruhi: Lion - Zenit (21:55), Benfika - Leypcig

"H" guruhi: CHelsi - Valensiya, Ayaks - Lill



CHorshanba, 18 sentyabr

"A" guruhi: Bryugge - Galatasaray (21:55), PSJ- Real 

"V" guruhi: Olimpiakos - Tottenxem (21:55), Bavariya - Crvena Zvezda

"S" guruhi: SHaxtyor - Manchester Siti, Dinamo Zagreb - Atalanta

"D" guruhi: Atletiko - Yuventus, Bayer Leverkuzen - Lokomotiv Moskva



IKKINCHI TUR



Seshanba, 1 oktyabr

"A" guruhi: Real - Bryugge (21:55), Galatasaray - PSJ

"V" guruhi: Tottenxem - Bavariya, Crvena Zvezda - Olimpiakos

"S" guruhi: Atalanta - SHaxtyor (21:55), Manchester Siti - Dinamo Zagreb

"D" guruhi: Yuventus - Bayer Leverkuzen, Lokomotiv Moskva - Atletiko



CHorshanba, 2 oktyabr

"E" guruhi: Genk - Napoli (21:55), Liverpul - Zalcburg

"F" guruhi: Slaviya Praga - Borussiya D (21:55), Barselona - Inter

"G" guruhi: Zenit - Benfika, Leypcig - Lion

"H" guruhi: Valensiya - Ayaks, Lill - CHelsi



UCHINCHI TUR



Seshanba, 22 oktyabr

"A" guruhi: Bryugge - PSJ, Galatasaray - Real

"V" guruhi: Tottenxem - Crvena Zvezda, Olimpiakos - Bavariya

"S" guruhi: SHaxtyor - Dinamo Zagreb (21:55), Manchester Siti - Atalanta

"D" guruhi: Atletiko - Bayer Leverkuzen (21:55), Yuventus - Lokomotiv Moskva



CHorshanba, 23 oktyabr

"E" guruhi: Zalcburg - Napoli, Genk - Liverpul

"F" guruhi: Inter - Borussiya D, Slaviya Praga - Barselona

"G" guruhi: Leypcig - Zenit (21:55), Benfika - Lion

"H" guruhi: Ayaks - CHelsi (21:55), Lill - Valensiya



TO'RTINCHI TUR



Seshanba, 5 noyabr

"E" guruhi: Liverpul - Genk, Napoli - Zalcburg

"F" guruhi: Barselona - Slaviya Praga (21:55), Borussiya D - Inter 

"G" guruhi: Zenit - Leypcig (21:55), Lion - Benfika

"H" guruhi: CHelsi - Ayaks, Valensiya - Lill



CHorshanba, 6 noyabr

"A" guruhi: PSJ - Bryugge (21:55), Real - Galatasaray  

"V" guruhi: Bavariya - Olimpiakos (21:55), Crvena Zvezda - Tottenxem

"S" guruhi: Dinamo Zagreb - SHaxtyor, Atalanta - Manchester Siti

"D" guruhi: Lokomotiv Moskva - Yuventus (21:55), Bayer Leverkuzen - Atletiko



BESHINCHI TUR



Seshanba, 26 noyabr

"A" guruhi: Galatasaray - Bryugge (21:55), Real - PSJ 

"V" guruhi: Tottenxem - Olimpiakos, Crvena Zvezda - Bavariya

"S" guruhi: Manchester Siti - SHaxtyor, Atalanta - Dinamo Zagreb

"D" guruhi: Lokomotiv Moskva (21:55), Yuventus - Atletiko



CHorshanba, 27 noyabr

"E" guruhi: Liverpul - Napoli, Genk - Zalcburg

"F" guruhi: Barselona - Borussiya D, Slaviya Praga - Inter

"G" guruhi: Zenit -Lion (21:55), Leypcig - Benfika

"H" guruhi: Valensiya - CHelsi (21:55), Lill - Ayaks



OLTINCHI TUR



Seshanba, 10 dekabr

"E" guruhi: Napoli -Genk (21:55), Zalcburg - Liverpul (21:55)

"F" guruhi: Borussiya D - Slaviya Praga, Inter - Barselona

"G" guruhi: Benfika - Zenit, Lion - Leypcig

"H" guruhi: CHelsi - Lill, Ayaks - Valensiya



CHorshanba, 11 dekabr

"A" guruhi: PSJ - Galatasaray, Bryugge - Real 

"V" guruhi: Bavariya - Tottenxem, Olimpiakos - Crvena Zvezda

"S" guruhi: SHaxtyor - Atalanta (21:55), Dinamo Zagreb - Manchester Siti (21:55)

"D" guruhi: Atletiko - Lokomotiv Moskva, Bayer Leverkuzen - Yuventus



1/8 FINAL

Qura: 16 dekabr

Birinchi o'yinlar: 18/19 va 25/26 fevral

Ikkinchi o'yinlar: 10/11 va 17/18 mart



CHORAK FINAL

Qura: 20 mart

Birinchi o'yinlar: 7/8 aprel

Ikkinchi o'yinlar: 14/15 aprel



YARIM FINAL

Qura: 20 mart

Birinchi o'yinlar: 28/29 aprel

Ikkinchi o'yinlar: 5/6 may



FINAL

(Ataturk Olimpiya stadioni, Istanbul): 30 may
рейтинг:
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
Оставить комментарий
иконка
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • Сегодня
  • Популярные
  • Читаемое